
Привіт із Кіля. На закінчення прямого ефіру «Я погана мати»
У Кілі, Німеччина, сьогодні чудова погода, 24 градуси, завтра знову холод.
Нордичний німці гуляють та навіть! з криком стрибають і ще з більшим криком вистрибую з крижаного моря.
Після прямого ефіру із чудовою Людмилою Колядкою «Я погана мати» у мене залишилося відчуття незакінченості. Захотілося закінчити.
Обіймаю ваc із Кіла.
Поки немає коментарів! Будьте першим, хто залишить коментар.
